Serwis

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A. jako dostawca nowoczesnych rozwiązań do wymiany informacji w systemach dowodzenia i kierowania środkami walki od początku powstania (lata sześćdziesiąte) świadczy usługi serwisowe, a także remonty i modernizacje, których rozwój uwarunkowały rosnące potrzeby i wymagania użytkowników.

Reagując na potrzeby naszych Klientów w 2003 roku przystąpiliśmy do tworzenia profesjonalnego serwisu sprzętu radiowego Harris Corporation. W tym samym roku zawarliśmy z amerykańskim kontrahentem porozumienie o pomocy technicznej (TAA) w zakresie usług technicznych i szkoleniowych systemów radiowych wraz z urządzeniami pomocniczymi, które jest na bieżąco przedłużane wraz z rozszerzaniem zakresu przedmiotu pomocy, obejmując najnowsze produkty. Już w tym samym, 2003 roku uzyskaliśmy od producenta pierwsze autoryzacje w zakresie świadczenia usług serwisowych.

W wyniku zrealizowanego projektu offsetowego, od 2008 roku WZŁ-2 S.A. są jedynym w kraju autoryzowanym i zaaprobowanym Zakładem serwisowym systemów radiowych Harris’a. Dysponujemy aktualizowanym na bieżąco know-how, nowoczesnym i doskonale wyposażonym zapleczem diagnostycznym oraz doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem pracowników. Posiadamy uprawnienia do wykonywania usług serwisowych do poziomu III.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe zarówno w okresie gwarancji jak i w okresie pogwarancyjnym, a dzięki ścisłej współpracy z producentem rozszerzamy naszą ofertę na nowowprowadzane na rynek produkty oraz doskonalimy umiejętności naszych pracowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom obsługę i serwis na najwyższym światowym poziomie – tak dla nowych produktów, jak i dla produktów starszej generacji. Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując globalne doświadczenie i wiedzę producenta oraz potencjał i doświadczenia  naszych pracowników.

CERTYFIKATY

cert101m cert104m

DSC_0004-(2)